Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

Výběr z lekcí akutální nabídky na podzim 2018

v O N L I N E rozvrhu (kliknout na datum/lekci/cvičitelku) najdete u každé lekce její detailní popis. Toto je jen takové malé shrnutí pro lepší orientaci. A z čeho vybírat a co nepropásnout.

YOGA FLOW - "VITALITY"

- jogovat v Brandýse v pondělí 19:45h -

lekce s touto náplní je unikátním časem odpočinku, uzdravení a restartu duše, mysli i těla. Skrze jemný vědomý pohyb, bez snahy o dokonalost. Jen nalezení harmonické rovnováhy v mysli a těle bez větší námahy. Vědomí jednoduchosti, lehkosti a plynutí v životě.

Díky lekci objevíte nástroje k relaxaci, meditaci v klidu i pohybu, které pomohou vaší mysli a tělu vyvázat se z koloběhu denních povinností a naučit se „věnovat čas sám sobě“ pro uzdravení a nalezení životní rovnováhy. Bez zbytečností. S lehkostí. Půvabem a užíváním si krásy každého pohybu.Ať vás nožky ponesou kamkoliv, po lekci budete odcházet s pocitem klidu a míru, lehkosti a svobody. S vědomím, že vše má svůj harmonický řád a ten se nalézá ve všem - i ve vás

- určeno pro věčné začátečníky, mírně pokročilé i ty, co se potřebují především zklidnit a hledají laskavé spočinutí sami v sobě -

PILATES "total Body" WORKOUT

- v pondělí 18:30h -

jste-li vitální, máte spousty energie a chcete mít pocit, že vaše tělo - mysl funguje na 100% a vy si můžete užívat života v plné síle a bezbolestně a s opravdovým nasazením, nebojíte se zapotit a hledat svoje fyzické i nefyzické hranice, pak jsou pro vás určeny lekce, které se zaměřují na budování síly a flexibiity v celém těle. Od začátečníků, přes mírně pokročilé až po pokročilé. Jak v pilates, tak v joze či kombinacích s míči, vlastní váhou, pomůckami (rollery, gumami, bosu). Máte chuť změnit svých 60minut týdně ? My jednoznačně ANO !

YOGA "POWER" FLOW

-- plynutí a síla v neděli v 19:30h--

Máte-li již dost bolavého tělíčka, zad, kloubů a těžkého vstávání ráno z postele, pak je tu lekce yogy inspirovaná ashtanga yogou kladoucí důraz na sílu středu těla a rozdmýchávání vnitřního ohně ágní a iyengar yogou založenou na fyziologicky správném a precizním provedení ásan. Prohlubuje povědomí vašeho těla a pomůže Vám si uvědomit jeho nastavení od palce na noze až po špičky uší. Zapojovat správné svaly. Naučí Vás základy chránící Vaše klouby, páteř a svaly pro dlouholeté praktikování yogy. Vhodná pro muže i ženy zaměřená na celkové posílení a protažení (i po úrazech, s individuální pozorností ke každému jednotlivci). Příležitost pro všechny a v každém věku, kteří chtějí zapracovat na zlepšení své fyzické kondice. Zpevní vás, vytvaruje, protáhne i posílí. Vyrovná svalové disbalance a napraví nerovnováhu v těle (způsobenou nejen sedavým životním stylem). Je návratem k dobré fyzické kondici.

YOGA VINYASA FLOW

- jogovat na vlně dechu v Brandýse ve čtvrtek v 18:30h-

Přijďte proplout 60min na vlně Vašeho dechu a na vlně pozdravů slunci (Surya Namaskara A, Surya Namaskara B), které neodmyslitelně patří do lekcí vinyasa yoga. Dynamičtější lekce, na kterých se protáhnete, posílíte svoje tělo, sladíte pohyb s dechem a zklidníte svou mysl.

V průběhu každé lekce se opakuje sekvence pes hlavou dolů, chatturanga dandasana a pes hlavou nahoru (tyto tři ásany tělo energetizují a uvolňují napětí po předchozích sestav ásanách), ale žádná lekce není stejná, protože vinyasa nemá přesně daná pravidla. Naučíte se koncentraci, správné technice pozic, zapojení udžájí dechu a k tomu se ještě zapotíte :)

- určeno pro věčné začátečníky i mírně pokročilé -

YOGA "therapy"

- obnova zdraví a dobrého pocitu v těle ve středu v 18:30h-

Lekce jógové terapie vhodná pro začátečníky, osoby v rekonvalescenci, ženy po porodu, seniory a celkově všechny, kteří by se rádi zaměřili na detailní a správné nastavení těla v ásanách a trpělivě a postupně se zase vrátili ke svému zdravému a bezbolestnému JÁ. Hodina probíhá v poklidném tempu s využitím jógových pomůcek (bloky, pásky, míčky), které nám pomohou opět zapojit ty správné svalové skupiny. Naučíme se prvky automasáže, které nám pomohou relaxovat, zapojíme správný dech, posílíme střed těla, uvolníme klouby a přetěžované svaly a v neposlední řadě zklidníme svou mysl.

Určeno pro všechny, kdo nechtějí den za dnem jen tak „posedávat“ (na gauči-v práci-autě-kdekoliv), ale chtějí se opět pohodově pohybovat v každém období svého života.

PILATES Classic

-- v úterý 19:30h, pro středně a více pokročilé v pilates--

Máte-li již dost bolavého tělíčka, zad, kloubů a těžkého vstávání z postele ? Pak je tu PILATES"classic" !!! Lekce vhodná pro muže i ženy zaměřená na celkové posílení a protažení ( i po úrazech, s individuální pozorností ke každému jednotlivci). Příležitost pro všechny a v každém věku, kteří chtějí zapracovat na zlepšení své fyzické kondice pod odborným dohledem. Zpevní vás, vytvaruje, protáhne i posílí. Vyrovná svalové disbalance a napraví nerovnováhu v těle (způsobenou nejen sedavým životním stylem). Je návratem ke zdraví a fyzické kondici.

SENIOR 60+ - YOGA & PILATES

-- pro všechny aktivní seniory z okolí v pondělí a čtvrtek 9:30h--

většina seniorů má již obavy dorazit na běžné lekce, neb jejich zdravotní stav nebo síla již není na předchozí úrovni, anebo se postupně přidaly různé zdravotní komplikace znemožňující plné prožívání života a pohybu. Proto jsme i na podzim zařadili oblíbené lekce pro seniory. Nemusí se obávat, že lekci nezvládnou a mohou se jí věnovat v dopoledních hodinách, kdy - pokud již nastoupili na penzi - mají dostatek energie a chuti k pohybu. Společně rozproudíme znovu energii v těle, kloubech a svalech. Protáhneme a uvolníme si záda, zapracujeme na svalech kolem páteře a břicha. Sladíme se sami se sebou a přijmeme život takový jaký je :)

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

  • Vánoční prázdniny 20.12 - 3.1. - omezený provoz
  • Souhlas se zpracováním os.údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016

FACEBOOK