Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

Výběr z lekcí akutální nabídky v roce 2016

v O N L I N E rozvrhu (kliknout na datum/lekci/cvičitelku) najdete u každé lekce její detailní popis. Toto je jen takové malé shrnutí pro lepší orientaci. A z čeho vybírat a co nepropásnout.

YOGA FLOW - "RELAX & HEAL" a "MEDITATION"

- jogovat, odpočívat, relaxovat & uzdravovat se a meditovat, v pondělí a středu 20:05h, v Brandýse -

lekce s touto náplní je unikátním časem odpočinku, uzdravení a restartu duše, mysli i těla. Skrze jemný vědomý pohyb, bez snahy o dokonalost. Jen nalezení harmonické rovnováhy v mysli a těle bez větší námahy. Vědomí jednoduchosti, lehkosti a plynutí v životě.

Díky lekci objevíte nástroje k relaxaci, meditaci v klidu i pohybu, které pomohou vaší mysli a tělu vyvázat se z koloběhu denních povinností a naučit se „věnovat čas sám sobě“ pro uzdravení a nalezení životní rovnováhy. Bez zbytečností. S lehkostí. Půvabem a užíváním si krásy každého pohybu. Ať vás nožky ponesou kamkoliv, po lekci budete odcházet s pocitem klidu a míru, lehkosti a svobody. S vědomím, že vše má svůj harmonický řád a ten se nalézá ve všem - i ve vás

- určeno pro začátečníky, ty co se potřebují především uzdravit a také pro hledají laskavé spočinutí sami v sobě -

PI-YO

- v pondělí 18:25h v Čelákovicích, ve čtvrtek 18:50h v Brandýse

Propojit PILATES a YOGU v lekci a věnovat se sám sobě a spojení se svým tělem - dechem - duší. Odbourat stres, uvolnit napětí, protáhnout a posílit celé tělo. Díky technikám yogy a pilates (+na velkých míčích), omladit a narovnat držení těla, ubrat ze svého objemu a nastolit ve svém životě změny, díky kterým se budeme cítit plní energie a radosti ze života. Co vy na to? Máte chuť změnit svých 60minut týdně ? My jednoznačně ANO !!!

VITALITY

- navázání kontaktu s vitální silou -

V našem životě buď vitální síla proudí anebo neproudí. Jste-li unavení, letargičtí, do ničeho se vám nechce a nic vás nebaví, pak „vnitřní síla stagnuje“ a my „ztrácíme spojení“ sami se sebou. V této lekci navážeme s naší vitální silou znovu kontakt, rozhýbeme ji k volnému pohybu celým tělem, fyzickým i nefyzickým bytím, abysme se cítili zdraví, plní energie, radosti a chuti do života.

Určeno pro všechny, kdo nechtějí den za dnem jen tak „posedávat“ (na gauči-v práci-autě-kdekoliv), ale chtějí se vitálně pohybovat v každém období a radovat se ze života i svého těla v jakémkoliv věku, s klidnou myslí plnou pohody.

FIT & SLIM

- vitální, fit a štíhlí -

lekce určené pro ty, co v lekcích jogy, pilates, tance nebo baletu, BALLATES, nebo YOGALATES hledají především poladění své fyzické schránky. Už je nebaví dívat se na to, jak jejich tělo s postupujícím věkem ochabuje a chtějí ho udržet v kondici a štíhlé, a nebojí se do toho jít naplno.

HATHA YOGA

- sobota 9:30h v Čelákovicích s Ondrou, vhodná od 15ti let - do 70ti let

Sobotní dopolední lekce HATHA jogy je skvělým začátkem celého víkendu. Pro tento typ jogy je typický menší počet prováděných pozic s delší výdrží v nich. Je určena pro začátečníky, kteří jsou spíše klidnější povahy, a nebo pro pokročilejší, kteří v dnešní zrychlené době hledají klid a chtěli by si udělat čas sami na sebe.

STRONG & FLEXIBLE, BALLATES, YOGALATES

-- síla a flexibilita, svalstvo "core" --

jste-li vitální, máte spousty energie a chcete mít pocit, že vaše tělo - mysl funguje na 100% a vy si můžete užívat života v plné síle a bezbolestně a s opravdovým nasazením, nebojíte se zapotit a hledat svoje fyzické i nefyzické hranice, pak jsou pro vás určeny lekce, které se zaměřují na budování síly a flexibiity v celém těle. Od začátečníků, přes mírně pokročilé až po pokročilé. Jak v pilates, tanci, baletu i v joze či kombinacích s míči, vlastní váhou, pomůckami.

SENIOR 60+ - YOGA & PILATES

-- pro všechny aktivní seniory z okolí --

většina seniorů má již obavy dorazit na běžné lekce, neb jejich zdravotní stav nebo síla již není na předchozí úrovni, anebo se postupně přidaly různé zdravotní komplikace znemožňující plné prožívání života a pohybu. Proto jsme i na podzim zařadili oblíbené lekce pro seniory. Nemusí se obávat, že lekci nezvládnou a mohou se jí věnovat v dopoledních hodinách, kdy - pokud již nastoupili na penzi - mají dostatek energie a chuti k pohybu. Společně rozproudíme znovu energii v těle, kloubech a svalech. Protáhneme a uvolníme si záda, zapracujeme na svalech kolem páteře a břicha. Sladíme se sami se sebou a přijmeme život takový jaký je :)

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

  • Souhlas se zpracováním os.údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016

FACEBOOK