Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

LEKCE YOGY

náplň jednotlivých lekcí na dané období najdete v O N L I N E ROZVRHU, kde stačí kliknout a u každé naleznete detailní popis, jméno a zkušenosti lektorky.

ZAČÁTEČNÍCI a MÍRNĚ POKROČILÍ

anebo ti co chtějí začít pomalu, či mají akutní nebo vleklé zdravotní problémy

už dlouho vás láká vyzkoušet jógu a máte chuť pochopit a naučit se o čem to je, pak neváhejte a zkuste svou první lekci (u nás) za 50% cenu. Stačí si pouze R E G I S T R O V A T zkušební lekci, uhradit cenu bankovním převodem na účet a můžete se těšit.

Vhodné je začít K U R Z E M yogy pro začátečníky či zvolit lekci s pomalejším tempem jogy. Jde o jemné formy jógy, která odbourávají stres, můžete se soustředit na dýchání a pohyb těla. Naučíte se, jak vědomě stát - sedět - pohybovat se. Po lekcích se budete cítit odpočatí a příjemně naladění.

YOGA FLOW - "VITALITY", "RELAX & HEAL"

- jogovat v Brandýse v pondělí 19:50h nebo Čelákovicích v pondělí 18:15h-

lekce s touto náplní je unikátním časem odpočinku, uzdravení a restartu duše, mysli i těla. Skrze jemný vědomý pohyb, bez snahy o dokonalost. Jen nalezení harmonické rovnováhy v mysli a těle bez větší námahy. Vědomí jednoduchosti, lehkosti a plynutí v životě.

Díky lekci objevíte nástroje k relaxaci, meditaci v klidu i pohybu, které pomohou vaší mysli a tělu vyvázat se z koloběhu denních povinností a naučit se „věnovat čas sám sobě“ pro uzdravení a nalezení životní rovnováhy. Bez zbytečností. S lehkostí. Půvabem a užíváním si krásy každého pohybu. Ať vás nožky ponesou kamkoliv, po lekci budete odcházet s pocitem klidu a míru, lehkosti a svobody. S vědomím, že vše má svůj harmonický řád a ten se nalézá ve všem - i ve vás

- určeno pro věčné začátečníky, mírně pokročilé i ty, co se potřebují především zklidnit a hledají laskavé spočinutí sami v sobě -

YOGA "therapy"

- obnova zdraví a dobrého pocitu v těle v neděli v 18:30h-

Lekce jógové terapie vhodná pro začátečníky, osoby v rekonvalescenci, ženy po porodu, seniory a celkově všechny, kteří by se rádi zaměřili na detailní a správné nastavení těla v ásanách a trpělivě a postupně se zase vrátili ke svému zdravému a bezbolestnému JÁ. Hodina probíhá v poklidném tempu s využitím jógových pomůcek (bloky, pásky, míčky), které nám pomohou opět zapojit ty správné svalové skupiny. Naučíme se prvky automasáže, které nám pomohou relaxovat, zapojíme správný dech, posílíme střed těla, uvolníme klouby a přetěžované svaly a v neposlední řadě zklidníme svou mysl.

Určeno pro všechny, kdo nechtějí den za dnem jen tak „posedávat“ (na gauči-v práci-autě-kdekoliv), ale chtějí se opět pohodově pohybovat v každém období svého života.

YOGA SLOW FLOW

- každou středu v 18:30h - vnímat svoje tělo, ztišit mysl, postupně si osvojit dechovou techniku Nadi Shodhana, která vede k vnitřní rovnováze, relaxovat -

Středeční jóga, která Vás příjemně uvolní, protáhne, ale také zahřeje uprostřed každého týdne. Pomalejší sekvence ásan a jejich správné nastavení s delší výdrží. S ohledem na to, aby Vaše tělo i dech zůstaly v rovnováze a nedostávaly se do extrémních poloh. Protože je-li dýchání klidné, je klidná i mysl...

- určeno pro skutečné začátečníky a mírně pokročilé -

YOGA VINYASA FLOW

- jogovat na vlně dechu v Brandýse ve čtvrtek v 18:30h-

Přijďte proplout 60min na vlně Vašeho dechu a na vlně pozdravů slunci (Surya Namaskara A, Surya Namaskara B), které neodmyslitelně patří do lekcí vinyasa yoga. Dynamičtější lekce, na kterých se protáhnete, posílíte svoje tělo, sladíte pohyb s dechem a zklidníte svou mysl.

V průběhu každé lekce se opakuje sekvence pes hlavou dolů, chatturanga dandasana a pes hlavou nahoru (tyto tři ásany tělo energetizují a uvolňují napětí po předchozích sestav ásanách), ale žádná lekce není stejná, protože vinyasa nemá přesně daná pravidla. Naučíte se koncentraci, správné technice pozic, zapojení udžájí dechu a k tomu se ještě zapotíte :)

- určeno pro věčné začátečníky i mírně pokročilé -

SENIOR 60+ - YOGA & PILATES

-- pro všechny aktivní seniory z okolí v pondělí a čtvrtek 9:30h--

většina seniorů má již obavy dorazit na běžné lekce, neb jejich zdravotní stav nebo síla již není na předchozí úrovni, anebo se postupně přidaly různé zdravotní komplikace znemožňující plné prožívání života a pohybu. Proto jsme i na podzim zařadili oblíbené lekce pro seniory. Nemusí se obávat, že lekci nezvládnou a mohou se jí věnovat v dopoledních hodinách, kdy - pokud již nastoupili na penzi - mají dostatek energie a chuti k pohybu. Společně rozproudíme znovu energii v těle, kloubech a svalech. Protáhneme a uvolníme si záda, zapracujeme na svalech kolem páteře a břicha. Sladíme se sami se sebou a přijmeme život takový jaký je :)

DĚTSKÁL JOGA

- být vnímavější sám k sobě, ke svému tělu, k okolí se budeme učit každý čtvrtek ve studiu od 17:00. Tak, aby si děti "zasadily svoje semínko", které jim zapustí pevné kořeny a budou tak růst společně s nimi i mimo lekce jógy....

Děti se jemnou a hravou formou učí správně dýchat, vnímat tělo a zaujmout správný tělesný postoj. Učí se jak nesoutěživě posilovat a protahovat všechny části své tělesné konstituce a svaly nutné pro zdravou páteř a držení těla se zapojením pomůcek i bez. Jak se uvolnit díky relaxačním technikám a zmírnit stresy a napětí, které i oni ve svém věku zažívají. Díky technikám jógy tj. jogovým sestávám a pozicím, kratičkým relaxačním cvičením, koncentracím mysli, zkoušením meditace a zpíváním manter tak přeladit sami sebe do pohody, klidu, radosti a spokojeného a vědomého prožívání života

-- Určeno pro všechny děti, kluky i holky ve věku 6 - 10 let--

KURZ YOGY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Tento kurz je určen pro úplně nové začátečníky v józe, kterým nestačí pouze chodit na lekce, ale rádi by se naučili vše správně hned a od začátku.

Začínáte-li s yogou a chcete opravdu pochopit o „ČEM TO JE“ a co na ní všichni tak vyhledávají ? Pak se spolu :
  • Propojíme s dechem a naučíme se techniku plného jógového dechu a další dýchací techniky,tzv.PRANAYAMU.
  • Postavíme se „opravdu na zem“ a začneme využívat „zemskou přitažlivost“ ke stavění pozic z yogy a obnovíme síly a svalovou rovnováhu.
  • O p r a v d u zvládneme POZDRAV SLUNCI a jeho modifikace, který budeme umět na zbytek života. Je základem svobodného pohybu bez bolestí a můžeme si ho cvičit, kdykoliv máme chuť, anebo potřebu rozproudit energii ve svém těle.
  • Pomůžeme odbourat stres v YOGANIDRA a naučíme se vědomě a hluboce relaxovat.
  • Budeme-li mít chuť, položíme základy naší meditační praxe.

Využijte příležitosti, naučit se být chvíli sám se sebou. Najít v každém dni pár skvělých okamžiků, které nám náš den „rozsvítí“ a za které můžeme být vděční. A radostně si vychutnávat svůj pokojný život.

Zimní kurz - OBSAZENO - pravidelně ve středu 19:50h, s Léňou Dvořákovou.

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

  • JARNÍ PRÁZDNINY - omezený provoz
  • Souhlas se zpracováním os.údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016

FACEBOOK