Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

LEKCE YOGY

náplň jednotlivých lekcí na dané období najdete v O N L I N E ROZVRHU, kde stačí kliknout a u každé naleznete detailní popis, jméno a zkušenosti lektorky.

ZAČÁTEČNÍCI a MÍRNĚ POKROČILÍ

anebo ti co chtějí začít pomalu, či mají akutní nebo vleklé zdravotní problémy

už dlouho vás láká vyzkoušet jógu a máte chuť pochopit a naučit se o čem to je, pak neváhejte a zkuste svou první lekci (u nás) za 50% cenu. Stačí si pouze R E G I S T R O V A T zkušební lekci, uhradit cenu bankovním převodem na účet a můžete se těšit.

Vhodné je začít K U R Z E M yogy pro začátečníky či zvolit lekci s pomalejším tempem jogy. Jde o jemné formy jógy, která odbourávají stres, můžete se soustředit na dýchání a pohyb těla. Naučíte se, jak vědomě stát - sedět - pohybovat se. Po lekcích se budete cítit odpočatí a příjemně naladění.

YOGA FLOW - "VITALITY", "RELAX & HEAL"

- jogovat v Brandýse v pondělí 19:50h nebo Čelákovicích v pondělí 18:15h-

lekce s touto náplní je unikátním časem odpočinku, uzdravení a restartu duše, mysli i těla. Skrze jemný vědomý pohyb, bez snahy o dokonalost. Jen nalezení harmonické rovnováhy v mysli a těle bez větší námahy. Vědomí jednoduchosti, lehkosti a plynutí v životě.

Díky lekci objevíte nástroje k relaxaci, meditaci v klidu i pohybu, které pomohou vaší mysli a tělu vyvázat se z koloběhu denních povinností a naučit se „věnovat čas sám sobě“ pro uzdravení a nalezení životní rovnováhy. Bez zbytečností. S lehkostí. Půvabem a užíváním si krásy každého pohybu. Ať vás nožky ponesou kamkoliv, po lekci budete odcházet s pocitem klidu a míru, lehkosti a svobody. S vědomím, že vše má svůj harmonický řád a ten se nalézá ve všem - i ve vás

- určeno pro věčné začátečníky, mírně pokročilé i ty, co se potřebují především zklidnit a hledají laskavé spočinutí sami v sobě -

YOGA "therapy"

- obnova zdraví a dobrého pocitu v těle ve středu v 18:30h-

Lekce jógové terapie vhodná pro začátečníky, osoby v rekonvalescenci, ženy po porodu, seniory a celkově všechny, kteří by se rádi zaměřili na detailní a správné nastavení těla v ásanách a trpělivě a postupně se zase vrátili ke svému zdravému a bezbolestnému JÁ. Hodina probíhá v poklidném tempu s využitím jógových pomůcek (bloky, pásky, míčky), které nám pomohou opět zapojit ty správné svalové skupiny. Naučíme se prvky automasáže, které nám pomohou relaxovat, zapojíme správný dech, posílíme střed těla, uvolníme klouby a přetěžované svaly a v neposlední řadě zklidníme svou mysl.

Určeno pro všechny, kdo nechtějí den za dnem jen tak „posedávat“ (na gauči-v práci-autě-kdekoliv), ale chtějí se opět pohodově pohybovat v každém období svého života.

YOGA VINYASA FLOW

- jogovat na vlně dechu v Brandýse ve čtvrtek v 18:30h-

Přijďte proplout 60min na vlně Vašeho dechu a na vlně pozdravů slunci (Surya Namaskara A, Surya Namaskara B), které neodmyslitelně patří do lekcí vinyasa yoga. Dynamičtější lekce, na kterých se protáhnete, posílíte svoje tělo, sladíte pohyb s dechem a zklidníte svou mysl.

V průběhu každé lekce se opakuje sekvence pes hlavou dolů, chatturanga dandasana a pes hlavou nahoru (tyto tři ásany tělo energetizují a uvolňují napětí po předchozích sestav ásanách), ale žádná lekce není stejná, protože vinyasa nemá přesně daná pravidla. Naučíte se koncentraci, správné technice pozic, zapojení udžájí dechu a k tomu se ještě zapotíte :)

- určeno pro věčné začátečníky i mírně pokročilé -

YOGA "POWER" FLOW

-- plynutí a síla v neděli v 19:30h--

Máte-li již dost bolavého tělíčka, zad, kloubů a těžkého vstávání ráno z postele, pak je tu lekce yogy inspirovaná ashtanga yogou kladoucí důraz na sílu středu těla a rozdmýchávání vnitřního ohně ágní a iyengar yogou založenou na fyziologicky správném a precizním provedení ásan. Prohlubuje povědomí vašeho těla a pomůže Vám si uvědomit jeho nastavení od palce na noze až po špičky uší. Zapojovat správné svaly. Naučí Vás základy chránící Vaše klouby, páteř a svaly pro dlouholeté praktikování yogy. Vhodná pro muže i ženy zaměřená na celkové posílení a protažení (i po úrazech, s individuální pozorností ke každému jednotlivci). Příležitost pro všechny a v každém věku, kteří chtějí zapracovat na zlepšení své fyzické kondice. Zpevní vás, vytvaruje, protáhne i posílí. Vyrovná svalové disbalance a napraví nerovnováhu v těle (způsobenou nejen sedavým životním stylem). Je návratem k dobré fyzické kondici.

SENIOR 60+ - YOGA & PILATES

-- pro všechny aktivní seniory z okolí v pondělí a čtvrtek 9:30h--

většina seniorů má již obavy dorazit na běžné lekce, neb jejich zdravotní stav nebo síla již není na předchozí úrovni, anebo se postupně přidaly různé zdravotní komplikace znemožňující plné prožívání života a pohybu. Proto jsme i na podzim zařadili oblíbené lekce pro seniory. Nemusí se obávat, že lekci nezvládnou a mohou se jí věnovat v dopoledních hodinách, kdy - pokud již nastoupili na penzi - mají dostatek energie a chuti k pohybu. Společně rozproudíme znovu energii v těle, kloubech a svalech. Protáhneme a uvolníme si záda, zapracujeme na svalech kolem páteře a břicha. Sladíme se sami se sebou a přijmeme život takový jaký je :)

PRENATAL JOGA

- příprava na porod (2-3trimestr) do prosince 2019

V tomto období je pro maminku nejdůležitější klid, harmonie, pocit vnitřního míru/štěstí a radosti z nadcházejícího příchodu nového tvorečka-dušičky. Bohužel ne vždy je to možné, a proto jsou tu lekce určené na zklidnění, uvolnění, vyvázání se z koloběhu práce a stresu, navázání spojení s miminkem a fyzická příprava na porod. Speciální dýchání, polohy, které otevírají tělo a připravují je na těhotenství a porod. Spolu s technikami z jógy, které pomohou nastávající mamince naladění na životní změnu, naladění na přicházející miminko a vlastní tělo, tak aby vše, co bude následovat, mohla s klidem, harmonií, pocitem síly a rovnováhy přijmout a zvládnout. A k tomu se cítila báječně.

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

  • Vánoční prázdniny 20.12 - 3.1. - omezený provoz
  • Souhlas se zpracováním os.údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016

FACEBOOK