Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

LEKCE YOGY

z hlediska vaší zdatnosti a připravenosti. Náplň jednotlivých lekcí na dané období najdete v O N L I N E ROZVRHU, kde stačí kliknout a u každé naleznete detailní popis, jméno a zkušenosti lektorky.

ZAČÁTEČNÍCI (Z)

anebo ti co chtějí začít pomalu, či mají akutní nebo vleklé zdravotní problémy

už dlouho vás láká vyzkoušet jógu a máte chuť pochopit a naučit se o čem to je, pak neváhejte a zkuste svou první lekci za 50% cenu. Stačí si pouze R E G I S T R O V A T zkušební lekci, uhradit cenu převodem na účet a můžete se těšit.

Vhodné je začít kurzem yogy pro začátečníky (plánujeme v prvním pololetí 2018 v Brandýse) či zvolit lekci s pomalejším tempem jogy, tzn. Yoga meditation flow, Yoga for body, mind & soul či YOGA "therapy". Jde o jemné formy jógy, která odbourávají stres, můžete se soustředit na dýchání a pohyb těla. Naučíte se, jak vědomě stát - sedět - pohybovat se. Po lekcích se budete cítit odpočatí a příjemně naladění.

MÍRNĚ POKROČILÍ (MP)

je-li vaší touhou se pořádně protáhnout, narovnat svoje ohnutá zádíčka a ulevit počínajícím bolestem svalovo-kosterní soustavy (a nemáte žádné zdravotní problémy), pak můžete začít v lekcích pro mírně pokročilé. Jejich základem je "plynutí v rozšířeném pozdravu slunci“ a ásanami (pozicemi), které podporují uvolnění a protažení organismu v ranních nebo večerních hodinách. Pozice a sestavy umožňující prožít den s „plnou nádrží energie“, zklidněnou myslí a  pocitem duševní rovnováhy.

Vybírejte z lekcí s přívlastkem - VITALITY, STRONG & FLEXIBLE, Fit & slim které pomáhají uvolnit a rozproudit tok energie v celém těle. Po jejich skončení máte pocit narůstající síly, flexibility, svobody, volnosti a lehkosti.

STŘEDNĚ POKROČILÍ (SP) a POKROČILÍ (P)

pokud jste v dobré, anebo dokonce ve velmi dobré, fyzické kondici, pak může být vaší touhou mít tělo i mysl silné, pružné, flexibilní ve všech ohledech a při tom si chcete dopřát kvalitní aktivní odpočinek a užívat si sami sebe v plné přítomnosti a čistém vědomí. Nevadí vám zkoušet hranice vaší síly a pořádně se zapotit a zadýchat.

Vybírejte z lekcí s přívlastkem - STRONG & FLEXIBLE, ADVANCED, YOGALATES, CORE, Fit & Slim které využívají všech možností k posílení těla, mysli, dechu. Zvědomění se v přítomnosti a v pohybu, v náročnějších sestavách, balančních pozicích na rukou i nohou, a po nichž se budete cítit prohřátí, zpocení, ale šťastní , že vás tělo - mysl - i dech poslouchá a vy si můžete dovolit posouvat svoje fyzické hranice a cítit se zdraví a vitální, s plnou nádrží energie.

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

  • Souhlas se zpracováním os.údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016

FACEBOOK