Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás ONLINE SYSTÉM

LEKCE PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY

Maminky, ať už nastávající anebo novopečené tvoří samostatnou skupinu praktikujících jógy, se svými specifickými potřebami. Proto pro ně máme tuto vlastní sekci, v níž nabízíme možnosti, na jaké lekci bychom se mohli scházet, pro to které zajímavé maminkovské období.

YOGA v těhotenství

Tyto lekce končí v prosinci 2018, pod vedením Ing. Barbory Pudilové, v neděli v 18:15h (která je sama v očekávání druhého potomka a začíná svou mateřskou dovolenou v únoru 2019).

V tomto období je pro maminku nejdůležitější klid, harmonie, pocit vnitřního míru/štěstí a radosti z nadcházejícího příchodu nového tvorečka-dušičky. Bohužel ne vždy je to možné, a proto jsou tu lekce určené na zklidnění, uvolnění, vyvázání se z koloběhu práce a stresu, navázání spojení s miminkem a fyzická příprava na porod. Speciální dýchání, polohy, které otevírají tělo a připravují je na těhotenství a porod. Spolu s technikami z yogy , které pomohou nastávající mamince naladění na životní změnu, naladění na přicházející miminko a vlastní tělo, tak aby vše, co bude následovat, mohla s klidem, harmonií, pocitem síly a rovnováhy přijmout a zvládnout. A k tomu se cítila báječně.

REGISTROVAT

OBNOVIT PŘEDPLATNÉ

AKTUÁLNĚ

CO NEPROPÁSNOUT

  • Vánoční prázdniny 20.12 - 3.1. - omezený provoz
  • Souhlas se zpracováním os.údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016

FACEBOOK