Homepage
Joga-studio
Kontakt
Akce
Semináře
Pilates
Joga
Aktuální rozvrh Ceník Chci začít s jogou Co na lekci O nás

VÁNOCE & NOVÝ ROK 2017

 • k vánocům máme chuť obdarovat, sdílet, naplnit radostí v přítomnosti toho druhého. A tak vám chceme umožnit vzít sebou na leckci někoho ze svých nejbližších a pořídit mu u nás zkušební leckci (www.joga-studio.cz/registrace a do poznámky heslo VÁNOCE16 a pokud u nás ještě nebyl) lekci ZDARMA a začít jogovat v novém roce 2017.
 • Můžete rovnou R E G I S T R O V A T . Cena 100Kč (nebo ZDARMA) na leden 2017. Poprosíme vyplnit registrační údaje na známého a do poznámky uvést VÁNOCE16 a jméno a příjmení obdarovávajícího registrovaného ve studiu. Děkujeme.

  **********************************************************

  DÁRKOVÉ POUKÁZKY

  - chcete-li své blízké obdarovat větším obnosem, pak vyberte dárkovou poukázku -

  Můžete rovnou R E G I S T R O V A T . Cena 1000Kč na rok 2017. Poprosíme vyplnit registrační údaje na obdarovaného a do poznámky uvést jméno, příjmení a email na obdarovávacího. Děkujeme.

  **********************************************************

  NOVOROČNÍ AKCE 3 + 1 ZDARMA

  - jste-li u nás noví a v lednu odhodlání začít pravidelně docházet na lekce a zjistit, jak byste se cítili při pravidelném pohybu, máme pro vás speciální novoroční nabídku, která vám to usnadní. Pořiďte si v akci 4 lekce na ledne 2017, kdy JEDNU máte od nás ZDARMA. -

  Můžete rovnou R E G I S T R O V A T . Cena 540Kč na leden 2017. Poprosíme vyplnit registrační údaje na nově registrovaného ve studiu, do poznámky uvést LEDEN2017. Děkujeme.

  **********************************************************

  NOVOROČNÍ AKCE - 440Kč / 4 lekce za EXTRA dobrou cenu pro intenzivní intervalový PILATES

  - v novém roce máme chuť začít pracovat sami na sobě. Abysme vám pomohli tuto změnu uskutečnit nabízíme na leden - ve čtvrtek v 18:55h speciální nabídku na PILATES "intensive - interval" lekci při které se pěkně po vánočních svátcích zapotíte a zapojíte svaly, které jsou nezbytně nutné k pevné & pružné postavě v každém věku i životním období. -

  Můžete rovnou R E G I S T R O V A T . Cena 440Kč na leden 2017/4x čtvrtek 18:55h. Poprosíme vyplnit registrační údaje na nově registrovaného ve studiu, do poznámky uvést 01-2017. Děkujeme.

  **********************************************************

  Studio

  FACEBOOK